Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Nincs bejelentett munkám, de...

Nincs bejelentett munkám, de 2 éven belül megvan a 180 ledolgozott napom. Mikor kezdjek el utánaérdeklődni hogy milyen támogatásokra vagyok jogosult?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyesre leszel jogosult+egyszeri anyaságira+adókedvezmènyre+családi pótlèkra.

Biztosìtási jogviszony kène a szülès pillanatában, akkor kaphatnál csedet, utána gyedet.

2015. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs bejelentett munkád, mégis miről akarsz érdeklődni? Gyest, csp-t fogsz kapni és ennyi. Azt meg, hogy feketén dolgozol, én a helyedben nem reklámoznám...


Ha meg esetleg úgy értetted, hogy most nem dolgozol, de eddig már dolgoztál 180 napot, akkor se jár más a gyesen, csp-n kívül.

2015. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1800 nap édes kevés, és szülés pillanatában is bejelentett munka kell, szóval GYES+csp, nem nagyon van minek utána járni... sajnálom
2015. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy bejelentve, akkor az jár neked, mint egy munkanélkülinek.
2015. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fentiekhez még annyi hogy 2 éven belül 365 nap kell, nem 180... De ha az is bejelentetten, és ha a szüléskor nincs munkaviszonyod (biztosított jogviszonyod) akkor sem fog járni csed, gyed csak gyes meg a családi pótlék. Ne érdeklődni kezdj hanem bejelentetten dolgozni annyit hogy szülésig meglegyen 2 éven belül 365 napod és a szülésig tartson.
2015. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Falun nincs munka sajnos. így jártam. Földművelésből élünk-
2015. márc. 16. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!