Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Milyen munkakört kell felajanl...

Milyen munkakört kell felajanlani a munkaltatomnak ha visszamegyek szules?

Figyelt kérdés
A keresem az lenne ha szules elott olyan munkakorom volt ami megkovetelte a diplomat Pl pedagogus allas de amikor elmentem szulni mentek is el nyugdijba idokozbe vettek fel uj pedagogusokat le is veglegesitettek oket ès most nekem mondhatja hogy titkarnoi meg takaritoi munkakor van meg amihez nem kell diploma? Ilyet megtehet hogy nem a vegzettsegemnek megfelelot ajanl? Vagy az o felelossege hogy miert nem tartotta meg a helyen ha tudtam jovok vissza?
2015. nov. 12. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szarzödésed szerinti munkakörbe kell vissza vennie.

Ha ez a munkakör teljesen megszünt akkor ajánlhat fel mást, vagy bocsájthat el.


Pl egy cégnek a környezet védelmi részlegén dolgoztál, és a szerzödésed is ide szolt. Közben a cégnek ez a részlege megszünt, akkor vagy felajánl valamit, vagy elküldhet, hogy az a rész megszünt és végzetségedhez nincsen más hely.



Vagy rajztanárnak vettek fel, de az iskolában megszünt a rajz oktatás, és neked nincsen más végzetséged akkor van gond. De ha matek tanár voltál, akkor köteles vissza venni.

2015. nov. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertem en csak attol felek hogy tanitonak fel vesznek tobb embert ès akkor nekem majd azt mondja hogy nincs hely de az en munkakorom nem szunik meg. Amugy 3 eves Kora elott szeretnek visszamenni csak mar nincs vedettseg sajnos
2015. nov. 12. 09:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi pontosan a végzettséged? Mi van a munkaszerződésedben?

Alapban ugye a munkaszerződés a mérvadó.

Ezek a dolgok elég speciálisak. Mint ahogy az első írta is.

2015. nov. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!