Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kicsi lányom 13. án betöltötte...

Sasa24 kérdése:

Kicsi lányom 13. án betöltötte 1 életévét. Februártól mennék dolgozni. Mi kell hogy elindulhassak dolgozni? Be kell jelenteni valahová? Munkanélkülin kivettek 2017 ben kellene visszamenni ujra jelentkezni. Hamarabb vissza mehetek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:

tehát munkanélküliről mentél el szülni. de még van bent napod. nem baj, gyed-gyes mellett nem veheted igénybe.

nyilván első körben az kell, hogy a gyereked elhelyezését megold, második lépés (vagy lehet az az első is, hogy munkahelyet keresel, ennyi.

munkanélkülire majd akkor, ha tényleg semmilyen bevételed nem lesz

2016. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amíg ellátást kapsz, mindegy, hogy gyed vagy gyes, addig munkanélkülin nem lehetsz, szóval nem mehetsz hamarább, csak ha a lányod elmúlt 3 éves, és még mindig nincs munkád.

Nem kell bejelentkezned sehova, munkát kell keresned, illetve gondoskodnod a kislány elhelyezéséről (bölcsőde, nagyszülő stb).

2016. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Apuka vagyok! És én vagyok gyesen!! Párom lenne továbbra vele vagy bölcsöde!!!! Akkor keressek munkát áljak munkába. De hogy nincs munkanélkülin regisztrációm igy felvesznek bárhova is?
2016. jan. 3. 08:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért ne vennének fel?
2016. jan. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
érdeklődtem és közölték hogy nem vagyok regisztrálva igy nem vesznek fel
2016. jan. 5. 07:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor másik munkahelyet kell keresni. Az amúgy sem túl pozitív, ha csak úgy vesznek fel, ha regisztrált munkanélküli vagy.
2016. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ha elmegyek regisztráltatom magam a munkanélkülin abból lesz valami baj?
2016. jan. 8. 08:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Amíg gyest kapsz, nem fognak regisztrálni. Miért nem inkább munkát keresel? Nem hiszem, hogy az munkahely lenne az egyetlen lehetőség. De akkor mond le a gyest, vegye át az anyuka, és akkor mehetsz regisztráltatni magad.
2016. jan. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hihetetlen, hogy 1 hete azon kattogsz, hogyan tudsz munkanélkülin lenni gyes mellett, miközben ketten otthon vagytok egy darab egy éves gyerekkel!

nonszensz, komolyan mondom, mi a francért nem húzol el dolgozni? anyuka van otthon a gyerekkel, akkor minek a bölcsi? 2 munkanélkülinek?

húzzál dolgozni, apa vagy, el kell tartani a gyereket! ha ez megy, akkor mehet anyuka is dolgozni és majd akkor mehet a gyerek bölcsibe!

a munkához meg nem kell munkanélkülin lenni, sőt! én 12 éve dolgozom, volt már pár munkahelyem (7) soha nem voltam munkanélküli, és soha nem kérte senki, hogy legyen az! legutóbb a héten kezdtem a munkahelyem, szóval hagyd már ezt a mártírkodást menj végre dolgozni :)

2016. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm utolsó válaszoló! Ez már belőlem is ki akar kívánkozni. :)
2016. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!