Zselyke2222 kérdése:

Milyen kezdvezmenyek es segelyek jarnak egy kismama reszere?

Figyelt kérdés

Sziasztok 3hónapos terhes vagyok,

nem igazan vagyok jartas az ilyes gyes,gyed, milyen adokezdezmeny,segelyek, szoval ez kismamaknak szolna imkabb hogy mikkel talalkoztatok idaig mikortol lehet kerni mik kellenek hozza,ki veheti fel melyik szulo,mennyi jar mettol meddig. A valaszokat nagyon szepen koszonom.



2016. jan. 4. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

google


minden le van írva

2016. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeretem ezeket a válaszokat. Kismamaktol szeretnem hallani mivel ok meg is kaptak ami jar!
2016. jan. 4. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Drága!

Kismama vagyok, de akkor is azt írom, hogy előtted a google. Írd már be, kalkulációt is használhatod, és máris megtudod mi jár neked, és mennyi.

2016. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Azt nem tudom, hogy mi jár, amikor kismama vagy, de annyit hallottam, hogy amikor lejár a GYES, GYED, és mennél vissza dolgozni, akkor érdemes regisztrálni a munkaügyi központban (vagy ha egyszer már regisztráltál, akkor jelezni, hogy ismét aktív álláskereső vagy), mert a munkaadó járulék kedvezményt vehet igénybe utánad, illetve ha indul valamilyen tanfolyam a munkaügyi központ szervezésében, a kismamák (a pályakezdőkhöz, nyugdíj előtt állókhoz, alacsony iskolai végzettségű személyekhez hasonlóan) előnyt élveznek. Remélem egy kicsit tudtam segíteni :)
2016. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dolgozol? Van munkahelyed? Csak úgy tudunk neked válaszolni, ha tudunk is rólad valamit! Az mondjuk előre elmondom neked, hogy azért mert valaki terhes nem jár neki segély.
2016. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!Dolgozol most valahol?Miota dolgozol(nem csak az adott helyen)?Hatarozatlan a szerzodesed?

Egyebkent ami minden magyar allampolgarnak jar alanyi jogon,az a GYES ami kb 25ezer ft.a gyerek 3 eves koraig.aztan jon melle a csaladi potlek ami 12200ft,es a csaladi adokedvezmeny ami kb 10ezer havonta.

2016. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen dolgozok 1eve. Most tartos tapenzen vagyok es mivel nem a szakmamban dolgozok ezert allitolag meg palyakezdo vagyok igy csak 50℅ tappenz jar. Lehetseges hogy igy masok a torvenyek is ram vonatkozva.. Segelyt pl csaladi potlek cimszo alatt ertettem. Koszonom a segitsegeteket.
2016. jan. 4. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
szia! küldök priviben valamit, amiben összegyűjtöttem alaposan, hogy kismamamként és kisgyerekesként milyen kedvezmények és juttatások járnak 2016-ban.:)
2016. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!