Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik még valòs otthoni...

Létezik még valòs otthoni bedolgozás? 8 hònapos kismama vagyok és jò lenne egy kis plusz pénz.

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Igen létezik, csak a valós bedolgozói munkákat többnyire ismerősökön keresztül szerzed meg.

Én is otthon dolgozom (gyöngyfűzés, sablonnal ékszerkészítések, matrica vasalások stb) jól fizet, de én is egy jó barátnő által találtam meg.

Nézz körbe barátok, rokonok, ismerősök között hátha valaki tud ajánlani valamit amit otthon tudsz csinálni.

Vagy csinálhatod azt amit a testvérem csinál.

Ő fordításokat vállal, emellett korepetál több nyelvből gyerekeket. Elég sokan mennek hozzá.

Vagy hirdetheted magad, hogy vállalsz vasalást. Egy barátnőm aki pici babával van otthon, minden nap a kicsivel együtt elmegy pár órára vasalni.

2015. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Èrtem..csak mindenki azt mondta h nem igen lehet mert nagyon sok az àtverès ès h nem tudnak olyat ami igazi! :( ezèrt regisztràltam ide hàtha valaki tud ajànlani valamit amivel kereshetek nèmi pènzt.
2015. febr. 16. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
És értesz valamilyen szakmához komolyan, vagy te is csak gyereket tudsz csinálni?
2015. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nah,szinte sejtettem h nem ùszom meg a bunkò tahòk beszòlàsait :D igen èrtek kèpzeld el ès nem csak gyereket tudok csinàlni! Normàlis kèrdèst tettem fel..mièrt kell egyből bevàlaszolni? Ha nem tudsz normàlisan hozzàszòlni minek szòlsz bele??
2015. febr. 16. 17:31
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
persze, gyerekcsinálás...
2015. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Miért kell a kérdezőt bántani? Csak feltett egy normális kérdést. Miért baj ha gyerekes anyukaként + pénzt akar keresni a kis családjának?
2015. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

én se értem miért kell rosszindulatoskodni :( de számítottan ilyen megjegyzésre is!

tényleg csak egy kis plusz pénzt szeretnék én is letenni az asztalra. főleg ebbe a világba minden forint számít. és ha van lehetőség akkor miért ne éljek vele?

2015. febr. 16. 18:10
 8/8 anonim ***** válasza:

én azt javaslom, ha találsz ilyesmit írd be a googlebe a kapcsolattartó személy nevét.

annó én is ezt tettem s a google kiadott fórumokat, ahol ment az anyázás, hogy egy szélhámos...

2015. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!