Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Valaki felvilágosítana milyen...

Valaki felvilágosítana milyen támogatást kaphatok ha szülök egy gyereket?

Figyelt kérdés
Nem dolgozok, ezután sem tervezem. Nem kapok jelenleg sehonnan semmi pénzt. Ha szülök egy gyereket mit kaphatok, mennyi pénzt, honnan? Ha számít akkor a párommal ketten élünk albérletben, egy minimálbérből. Nem vagyunk házasok.
2016. márc. 15. 22:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
kamu provokatív kérdés
2016. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Heee????

Kaphatsz gyest ami nem tudom most mennyi,30 korul van havonta,es kaphatod a csaladit ami egy gyerekre kb 10 ezer....es a gyerek meg elvisz ennyit boven egy honapban...vagy,hogy gondoltad??megszulod aztan tartsa el mas Te meg elkoltod amit utana kapsz??

Ne szulj.....Neked nem valo gyerek.

Remelem csak valami kamu tizeneves hulyegyerek szorakozik...

2016. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Családi pótlék (12200) meg talán gyes (huszon 1-2 ezer). Önkormányzattól biztos kap majd mindenféle támogatást szegényke, ingyen ebéd az oviban meg hasonlók, ha a családban az egy főre jutó jövedelem nem éri el a létminimum összegét. Nem tudom, ki hogy van ezzel, én inkább arra gyúrok, hogy az én gyerekem ne kapjon ilyen támogatást.
2016. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Gyest (havi nettó 25650 Ft) és családi pótlékot (12200 Ft) kaphatsz. Valamint 1-szeri anyasági támogatást, ami 64125 Ft. És majd az adókedvezmény.

De én fel nem fogom, hogy 1 minimálbérből hogy éltek meg ketten albérletben.....

2016. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

most komolyan, hogy tudtok egy minimálbérből egyáltalán albérletet fizetni? nálunk 100.000.- a garzon, 120.000.- a 1,5 szobás panel! a minimálbér meg 80.000.- lehet? nem tudom, én nettóban keresem a minimálbér dupláját.


jó, nyilván kamu kérdés, de tényleg ha már ezt így kitaláltad mára, válaszolhatnál :)

2016. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%
Két nagy pofont, ha nem mész aludni. Holnap iskola.
2016. márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Kösz a normális választ, nem kamukérdés. Miért lenne? Nem dolgozok, de hogy miért azt nem írtam... És a pénzt nem magamra akarom csak költeni, hanem kíváncsi voltam egyáltalán elég lenne-e a gyerekre havonta amit kapok. És meddig járnak ezek egyébként?
2016. márc. 15. 23:27
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

nem csak magadra akarod költeni? miért még kire? ja, hogy a gyerekre is költenél?

haha :D a pelenka, popsitörlő, tápszer nem jön ki a gyesből, gondold futna magadra is? elárulom, hogy mennetek kéne az albérletből, mert ennél többet visz el a gyerek. és persze míg kicsi, addig nem sokat, havi 50-70E körül. na és aztán jön majd az ovi, na ott már tényleg van kiadás, de akkor már gyes sincs!

szóval ha nem tervezel dolgozni és a párod nem keres legalább 3x annyit mint a minimálbér, akkor ne tervezz gyereket, mert éhezne szegény!

2016. márc. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%

"Kösz a normális választ, nem kamukérdés. Miért lenne? "


Azért mert egy minimálbérből albérletben megélni 2 embernek kb. lehetetlenség....

2016. márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Havi 50-70ezer a gyerek? Kettőnkre nem költünk ennyit havonta összesen... mi kerülne ilyen sokba egy gyereknél? Nem csak csúcsminőségű tápszer meg pelenka létezik.
2016. márc. 16. 01:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!