Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A munkahelyemen apr.1-tol...

A munkahelyemen apr.1-tol megbeszéltük a főnökkel, hogy megszüntetjük a munkaszerződést, közben ma ( ápr. 04) megtudtam, hogy terhes vagyok. Még nem írtam alá a felmondást, mit tehetek? Nem vagyok köteles aláírni. Gondolom.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 4. 19:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Sajnos kiderült, hogy mégsem annyira jó a viszony! ma felhívott és próbált meggyőzni, hogy én nem járok rosszul, ha megszűnik a munkaviszony.És hogy szóba megállapodtunk.Azt mondtam, hogy igen, szóban, mivel csütörtökön még nem tudtam mi a helyzet, mert ha tudom még szóban sem mondok igent. Elhordott mindenfélének...hogy kicseszek Vele, szemét vagyok stb...
2016. ápr. 5. 11:44
 12/17 anonim válasza:
Kicsit kellemetlen a dolog, de ha nem írtál alá semmit akkor nem rúghat ki. Neked meg jó ha van munkahelyed és úgy mész gyedre az egy biztos dolog...
2016. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

" hogy én nem járok rosszul, ha megszűnik a munkaviszony."


Ez a része a dolognak nem igaz. Igenis rosszul jársz. Ebben a helyzetben az a lényeg, hogy legyen munkaviszony. Akkor nem jársz rosszul, egyébként nagy rá az esély, hogy igen.

2016. ápr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
El ne hidd neki. Hogy ne járnál rosszul ha megszűnik a munkaviszony? Hisz az is feltétele az ellátásoknak
2016. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen, kellemetlen, hogy így alakult. Most bármit mondok,úgy jön ki, hogy direkt így terveztem. Pedig nem.Ha hétvégén nem vagyok rosszul ki sem derül...Nem terveztünk gyereket, csak jövőre...de 37/38 évesen nem fogom elvetetni.Ráadásul egy alkalommal nem védekeztünk :) Kissé megvisel ez a helyzet így...:(
2016. ápr. 7. 09:51
 16/17 anonim ***** válasza:

Ne törődj senkivel, a céged sem éppen emberi módon áll hozzá a dologhoz, tehát nem gondolom, hogy lehajtott fejjel kellene az utcán lépkedned.

1-1 az állás szerintem. Én tuti, hogy a saját önös érdekemet nézném, ahogy a cég is azt nézné.

Ezen nincs mit szégyellni.

2016. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2016. ápr. 8. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!