Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Milyen támogatást fogok így...

Milyen támogatást fogok így kapni és a mostani vagy a sima közmunka béréből számolják majd?

Figyelt kérdés
2015. január óta dolgozok, előtte tanultam. Művelődési házban dolgozok. Viszont csak közmunkán voltam eddig, most 2016. március közepétől pedig kulturális közfoglalkoztatásban. Sima közmunkán 79.155 Ft volt a bruttó, most 111.660 Ft. Irodai munkát végzek, dolgozni szeretnék amíg tudok. 9 hetes terhes vagyok.

2016. ápr. 16. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a mostani fizudból fogják számolni.
2016. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amiből egybefüggő 180 nap munkaviszonyod van, abbol fogják.ill ha két munkahely kőzt nem volt 30 nap szünet akkor ha csak a ket m.hellyel van meg a 180 nap akkor azok átlagábol.

Azt megszuntették hogy csak utolso berből számolnának.

2016. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!