Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ápolási díj? Müködik ez így?

Ápolási díj? Müködik ez így?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg hogy a 2tartos beteg gyerekemre kaphatok 2gyest igy még az egyik gyerekem Apja megkerheti az ápolási díjat? Nem egy lakcimen lakunk
2016. máj. 6. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

kire? rád? vagy a gyerekre? bocs, de nem világos. egy gyerekre egy ellátást lehet kérni, ápolásit meg eleve csak gyes után jön. ha valaki ápolásin van egyik gyerekeddel akkor már rá gyest nem kaphatsz. különbözetet lehetett volna.

vagy másra kérné?

2016. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
7 és 5 évesek a gyerekeim ételallergiás mindkettő most hivtak fel a figyelmem hogy lehet mindkét gyerekre kérni a gyest eddig ilyen nem volt vagy nem tudtam róla .A 2db gyest én igényelném eddig a nagyobba voltam ápolásin de ugye 2ápolásit nem lehet igényeni viszont elgondolkodtam hogy ezeken felül a kisebbik fiam apja megkérhetné vajon az ápolásit nem vagyunk egy lakcimen! Remelem mar érthetőbb :)
2016. máj. 6. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy gyerekre vagy ápolási vagy gyes, a kettő együtt nem megy. Az meg tök mindegy milyen címre vagytok bejelentve, a gyerek ugyanaz...
2016. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. máj. 6. 22:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is szoltak majd mikor rákerestek a születesi evre kiderult hogy nem jar a 2gyes jol megszaladgaltattak... 5 es 7 eves fiaim vannak.
2016. szept. 9. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!