Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hova kell menjek ha már nem...

Hova kell menjek ha már nem szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés

júniustól szeretnék tp-re menni, most már nehezen megy a munka. még soha nem voltam tp-en, ki ír ki, a háziorvos?

és hetente kell majd mennem hozzájuk? vagy elég csak majd akkor mikor megszakítom a csed miatt (júliusban igénylem a csedet)


2016. máj. 6. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem a háziorvos írt ki, kéthetente kellett mennem a papírért, és azt le kellett adnom a személyzeti osztályon a munkahelyemen.
2016. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Igazad van 2, a háziorvos is ugyanúgy ki tud találni kamuindokot, mint a nődoki. Nem kell feltétlen a 9-es kód.

És hiába pontozol le, a "nem szeretnék dolgozni" az akkor is táppénzcsalás.

Van szabadság, azt is ki lehet venni pl.

Én dolgoztam a 37. hétig vendéglátásban, pofám nem lett volna táppénzre menni, mert nincs kedvem dolgozni...

2016. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bella169 ***** válasza:

A nőgyógyász adott táppénzre vételi javaslatról papírt, majd a háziorvos ez alapján írt ki.

A nőgyógyásztól havonta kellett a háziorvosnak új javaslatot vinni. A háziorvoshoz 2 hetente kellett menni a tp-s papírért, amit le kellett adni a munkahelyen.

2016. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jajj első, nyilván táppénz csalást követek el, ha 32 hetesen nem tudom elvégezni a munkámat!

menj máshova a rosszindulatoddal kérlek :)

2016. máj. 6. 22:44
 5/7 A kérdező kommentje:

oh tudom ki vagy, szereted itt leírni mindenhova ahova csak lehet, hogy te kocsmába dolgoztál a végéig! nagyon király csajszi vagy, én viszont már csak 3 hétig szeretnék dolgozni :)


köszönöm annak aki válaszolt! 2 hét múlva megyek a nőgyógyászomhoz, kérek majd papírt tőle :)

2016. máj. 6. 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

A nőgyógyász ad javaslatot táppenzhez és azt kell elvinni a háziorvoshoz. Nekem 2 hetente kell menni a háziorvoshoz és akkor adja a táppènzes papírt. Azt kell odaadni a munkáltatónak.


Az előző válaszolok meg lehet nem tudnak olvasni de a kerdező leírta, hogy nem bírja a munkát. Gondolom nem akarja kockáztatni a gyereke èletèt azzal, hogy addig dolgozik amíg bele nem szakad. Ezt, hogy nem lehet felfogni. Ez nem táppènz csalás.

2016. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

aranyos vagy, köszönöm! :)

meg annak is aki jelentette az esőt :)

2016. máj. 6. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!