Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A terhesállományba vételt...

A terhesállományba vételt igazoló orvosi igazolás, amit csatolni kell a csed igényléshez, ezt külön kell kérni a nődokitól vagy valahonnan?

Figyelt kérdés
Szülést megelőzően igényelném, de nem tudom merre induljak ezügyben.

#terhesállomány
2016. máj. 10. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
szülés után adták nekem a kórházban kérés nélkül, a zárójelentésekkel együtt (Kútvölgyi), kérdezz rá a dokidnál.
2016. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok, ne haragudj, tök másról beszéltem:) én szülés utántól igényeltem csak a CSED-et, de látom már miről beszélsz.:) tárgytalan az 1. válaszom!
2016. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Olyan, mint a táppénzes papír. Ezt kell leadni. Majd amikor megszületett a kicsi, a születési anyakönyvi kivonatot be kell mutatnod az OEP-nek.

Én szülés után pár nappal bementem egy OEP kirendeltségbe az anyakönyvivel, lemásolták és kész is volt. Ha már ott voltam, kértem egy igazolást a fiam TAJ számáról, és ezzel tudtam igényelni mindent. Így gyorsabb volt a dolog, mintha várok a kártyára.

2016. máj. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!