Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 2. gyereknél mi alapján...

2. gyereknél mi alapján számolják a CSED-et?

Figyelt kérdés
1 baba után nem mentem vissza dolgozni. Ugyanazt az összeget fogom kapni, mint az első babámnál kaptam? A nagy most 2 éves, amikor megszületik a kicsi, akkor lesz 2éves7hónapos (ha ez számít) Elsővel dolgoztam végig, jutalékot is kaptam, amit úgy fizettek ki, mint ha munkabér lenne, így ez emelte akkor a számított bruttó béremet, az alapbért.
2016. jún. 25. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanabból, ha a szerződés szerinti nem emelkedett és nem lenne kedvezőbb abból.
2016. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rád érvényes a kedvezményszabály. Az első gyermekednél számolt alapból is kiszámítják a csedet, majd a gyedet és az új mostani alapból is és amelyik kedvezőbb, azt kapod.
2016. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 27. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!