Miért ennyit utaltak?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban kaptam először CSED-et, akkor egy összegben utalták az egészet. Pár napja adta be a családi pótlékra és az anyasági támogatásra a papírokat, ma pedig kaptam 48 ezer párszáz forintot... A CSED nem ennyi volt, a másik kettő pedig nem ennyi lenne, így nem értem, mi ez az összeg... Valakinek esetleg van ötlete?
2016. aug. 8. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Csed nincs összefüggésben a családi pótlékkal és egyszeri anyaságival, mivel nem egy helyről utalják. A csedet OEP v. munkáltató utalj, a családit és anyasági támogatást pedig a MÁK, vagyis Kormányhivatal.

Mikor szültél, mikor igényeltél, hány gyerekre jár juttatás?

Ezek nélkül nem tudunk érdemleges választ adni.

2016. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nincs összefüggésben, csak azért írtam le, mert ezekre várok utalást, csakhogy a három közül egyiknek sem ekkora az összege, de gondoltam hátha másoknak ez többet jelent.


Egyébként első gyerek, július 5-én született, június 2-ától igénylem a CSED-et, a többire múlt héten adtam be a kérelmet.

2016. aug. 8. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi áll az utalásban, ki küldte?
2016. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű, ki utalt és milyen címmel? Kormányhivatal? Családtámogatási ellátás? Járj utána ott, ahonnan kaptad a pénzt!
2016. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csongrád Megyei Kormányhivatal. A CSED-et is innen utalták.
2016. aug. 8. 14:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem volt megjegyzés, csak a nevem. Minden esetre köszönöm, ha nincs ötlet, természetesen utána fogok nézni.
2016. aug. 8. 14:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült már kideríteni, hogy mit utaltak?
2016. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!