Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Meg lehet kapni előre a csedet?

Meg lehet kapni előre a csedet?

Figyelt kérdés
Hónap elején megkaptam rendesen, viszont tegnap délután is kaptam, majd nem 100 000 ft-ot, de nem tudom miért. Előre kaptam volna meg? Egy gyerekem van. A céget nem tudtam már felhívni, és ugye hétvégén sem tudom. De ha valaki tudja miért lehet kérem válaszoljon. Köszi.
2016. aug. 20. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg mi szerepel a közlemény rovatban
2016. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt már olyan ismerősöm, akinek véletlenül fizetést küldtek egy hónapban. Utána meg fizethette vissza... miután rájöttek a hibára. De persze csak hónapokkal később, mikor már elköltötte. Olyan is volt akinek csak pár ezerrel küldtek többet havonta stb.

Ezekkel a dolgokkal vigyázni kell...

2016. aug. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Munkabér utalás, de a hónap eleji csed is ezen a néven jött.
2016. aug. 20. 09:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, nem lehet hogy a szabikat most fizették ki? Meg ami elmaradás volt? Plusz 3 havi adókedvezmény is benne kell hogy legyen.
2016. aug. 20. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Jobb lesz ha hétfőn felhívod őket.

Ez ahány ház annyi szokás. Nálunk pl nincs lehetőség évközben utólag érvényesíteni az adókedvezményt több hónapra. Nem fizetik ki a szabikat, csak ha felmond a munkavállaló.

De nálatok lehet hogy nem így van.

Az is lehet hogy az ügyintéző véletlenül felrakott neked egy hónap csedet hóközibe, amit nem kellett volna és így következő hónapban nem kapod.

Lehet babakelengye támogatás (nálunk ez is van, bár utalványban).

De lenne még tippem.

2016. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!