Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Akiknél nem kifizetőhely a...

Akiknél nem kifizetőhely a munkáltató, mikor kaptatok bármiféle papírt a táppénz folyósításáról?

Figyelt kérdés
Veszélyeztetett terhesség miatt itthon vagyok táppénzen június eleje óta. A júniusi táppénzt aug. elején utalta a kormányhivatal, de papír még mindig nem érkezett róla, pedig kéne hogy jöjjön. Valamint a következő július havi táppénzt még nem kaptam meg, pedig időben le lett adva minden. Aug. elején a cég könyvelője küldte el.
2016. aug. 27. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a mai napig nem kaptam semmiféle papírt pedig 2015 decemberétől voltam táppénzen...
2016. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam róla papírt. De nem tudok róla, hogy kellett volna. Ez nem csed, meg gyed, hogy kiküldjék a határozatot.
2016. aug. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De akkor honnan tudhatom meg, hogy figyelembe vették-e a családi adókedvezményt? Úgy nyújtotta be a könyvelő, hogy azt is kérem folyósítani, de akárhogy számolom azt az összeget, sehogy nem jön ki annyi, amennyit kaptam.

Mert ha veszem a fizetésemet, meg annak a 60%-át és levonom belőle a 15% adót, akkor totál más összeg jön ki, mint amennyit utaltak...

2016. aug. 28. 09:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Így, hogy az oep utal nehezen követhető, mert nem havi összegeket kapsz, hanem heteket, aszerint ahogy a szelvények be lettek küldve.

Ha gondolod írd meg mennyi volt az irányadó átlagbéred, mikor mennyit utaltak, és megpróbálom megfejteni.

2016. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!