Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az OEP által folyósított...

Az OEP által folyósított táppénz kifizetésnek kb. mennyi az átfutási ideje? Lehet bankszámlára kérni? Ezt a munkáltató intézi (nem kifizetőhely)?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 06:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első havit 2 hónap átfutással kaptam meg akkor egyszerre jött 2 hónap összege.Utána szépen havonta érkezett.Kérheted az összeget postai úton és bankszámlára is.

Úgy emlékszem a munkáltatóm intézte a dolgokat.A táppénzes papírt viszont amit a háziorvos ad minden hónapról azt én vittem be az OEP-hez.

2011. dec. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is legalább 2 hónap telt el mire megjött az első utalás. Szeptember közepe óta vagyok itthon táppénzen de csak november második felében érkezett először utalás. Nekem sajnos nem utalták az előző 2 hónapot egyszerre. Viszont november végén is utaltak 2 hetet meg előtte is 2 hetet. Az én munkahelyem sem kifizetőhely, de nekem oda kell küldeni 2 hetente a papíromat, és ők intézik tovább az oep felé a dolgokat. Én szintén bankszámlára kértem a pénz kifizetését.
2011. dec. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy hete utalták ki az első táppénzt. Október 17-én mentem táppénzre. ok.25-én leadtam a könyvelőnek a táppénzes papírt. 1 hónap volt összesen az átfutása.
2011. dec. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!