Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Tényleg lassabb a táppénz...

Tényleg lassabb a táppénz ügyintézés augusztusban a hivatali szabadságolások miatt?

Figyelt kérdés
Én havi 1x adom le. Június hónapra leadtam július elején, augusztus legelején kaptam meg. Július hónapra is leadtam augusztus elején de még nem kaptam semmit. Munkáltatón keresztül megy.
2016. szept. 6. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem tegnap jött meg a júniusi tp...
2016. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért már meg kellett volna kapnod. Hívd fel az OEP-et.
2016. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha munkáltatón keresztül megy ott érdeklődj. Én minden hónap 1-ig leadom és mindig megkapom 6-án ,8-án...mikor hogy.
2016. szept. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első: akkor én még ne is szóljak semmit...

A munkáltatónál már érdeklődtem, mert nekik van közvetlen kapcsolatuk a kormányhivatalhoz (most oda kell küldeni ha minden igaz), és ugye az első "adagot" rendesen megkaptam, ezért furcsa ez most, hogy talán elfelejtették, vagy később küldték tovább, bár azt mondják ment időben. Mondta a munkáltató, hogy ha néhány napon belül nem érkezik meg akkor utánakérdeznek.

2016. szept. 6. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!