Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Tappenz felülvizsgalatnal ez...

Tappenz felülvizsgalatnal ez hogy van kismamaknal?

Figyelt kérdés
Egy hematoma miatt tappenzre vett a nogyogyasz azota eltelt ket honap kezd felszivodni szerencsere, de mondta a haziorvos hogy menjek kovetkezo honapba tappenz felulvizsgalatra szerintetek mondjam a nogyogyasznak mert most megyek hozza hogy a mostani leletemre irja ra megint hogy miert vagyok tovabbra is tappenzen vagy eleg csak az elejen tappenzre venni?
2016. okt. 7. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze mindenképpen mond neki. Aztàn akkor ha nem tartja indokoltnak nem ad újabb igazolàst a tàppénzhez. Vagy ha igen akkor kiadja megint az igazolàst.


Egyébként csak a véletlen miatt kerültél a kalapba vagy a munkàltató kérte a felülvizsgàlatot?

2016. okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez szívás.

A hematóma egyébként is csak túlzott óvatosság miatt jelenthet táppénzt, kiv. ha fizikai munkát végeztél.

Ha felszívódik, onnantól nem indokolt az otthonlét.

De vajon emiatt nyomtak fel?

Vagy azért, mert nyaraltál tp alatt?

2016. okt. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mar volt ilyen de nem voltam ilyen felulvizsgalat en nem tudtam h van ilyen nem nagyon voltam meg tappenzen ès akkor mondta az orvos hogy lesz kovetkezo honapban de mondta h ki adja a tappenzes papirt ugyis fekvo beteg vagyok de azert legkozelebb menjek ennyi volt
2016. okt. 8. 08:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi volt a felülvizsgálaton?
2016. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!