Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 7, 0 érték cukros diétás...

A 7, 0 érték cukros diétás kismamáknál sok?

Figyelt kérdés

Egy 20gramm CH bevitt reggelim után: 7,0 az értékem!

2szelet (10gr CH) teljes kiörlésű kenyér!

+3karika ubi,3karika fekete retek,3karika sovány szalámi!

a feltét lehet megnyomta? mert maga a két kenyér már 20 ami megadott adag lenne!



2015. febr. 14. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 1 óra múlva mérted, akkor éppen határeset. Szerintem teljesen jó ez a reggeli, sok más tényező is befolyásolja a cukrot sajnos.Törekedj arra, hogy azért 7 alatt legyen!
2015. febr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én I-es típusú cukorbeteg vagyok 7 éve, így csináltam végig a terhességemet, 8 hónapja szültem. Szóval van tapasztalatom. Egy órával az evések után jó a 7-es cukor. 7,5 alatt legyen, ez a lényeg, éhgyomorra pedig 4-6 között. Ennyi feltét nem sok, a szalámiban nincs szénhidrát, azt nyugodtan ehetsz többet, és mindenféle husit is, zöldséget. Gondolom elmondták a diétát. Ez gyakorlás, tapasztalat kérdése, de nyugodj meg, menni fog, ne idegeskedj, ha néha-néha magasabb a cukrod! Annyi belefér. Hány hetes terhes vagy? Ahogy megy az idő, egyre jobban oda kell figyelni, én mondjuk inzulinos voltam (vagyok, leszek), és azt kellett mindig állítgatni, mert a terhesség előrehaladtával az anyagacsere módosul, ugyanannyi szénhidrátbevitelhez több inzulin kellett. A terhességi cukornál a diéta a döntő tényező, azt kell szuper jól csinálni. És mérni, mérni, mérni sokat a cukrodat. Kitartás!
2015. febr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

27 hetes terhes vagyok!

Ez egy másik feltett kérdésem a gyakorin!

Kérlek olvasd el és véleményezd!köszi


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2015. febr. 14. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!