Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Aki nem rég igényelt anyaságit...

Aki nem rég igényelt anyaságit, gyes/gyed-et, családit, mennyi idő után kapta meg, ha utalva kérte?!

Figyelt kérdés
Az ügyintéző nem tudott pontos választ adni.
2016. okt. 18. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyelem a kérdést, mert engem is érint.
2016. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
beadtam csütörtökön, következő pénteken néztem rá a számlámra és rajta volt az anyasági. ügyfélkapun intéztem. A gyedem is időben jött következő hónapban. kb. 18-a körül adhattam le, 9-én szültem, olyan tájt kaphattam meg a TAJ kártyáját, ami ugye kell a beadáshoz
2016. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
lemaradt, hogy idén szeptemberben volt.
2016. okt. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :)
2016. okt. 18. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:
szívesen, ha hasznos a válaszom, fel is pontozhatnátok, eléggé lehúztak egy kérdésnél ;)
2016. okt. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Aug 6-án szültem. Az anyasági 4 munkanap, családi különbözet kb 1,5 hét, csedem folyamatos, mert hamarabb igényeltem és a munkahely kifizetőhely.
2016. okt. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm! És ment a zöld kéz :)
2016. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pénteken igényeltem a anyaságit és csp-t, rá másfél hétre hétfőn kaptam meg. a csed húzósabb volt, 28 nappal előbb igényeltem, de csak a baba 4 hetes korában jött meg, ráadásul egy havi táppénzzel együtt. anyaságit meg a kicsi 3 hetes korában :)
2016. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!