Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYED igénybejelentő kitöltésén...

GYED igénybejelentő kitöltésénél mit kell beírni? Többi lent! SOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A GYED igénybejelentőnél a 6. pont nem teljesen "tiszta"


Akire a GYEDET igénylem a 3. gyerekem.

A kérdés:

Van(nak-e a háztartásban másik gyermek(ek) akik után a kérelmező vagy más személy ellátásban részesült?


Mivel 3. gyerek, nyilván vannak, de csak egy hely van, tehát egy gyereket tudok beírni...


Hogyan töltsem ki? A középső gyereke adatait írjam be (aki után legutoljára igényeltem valamit (a babán kívül) ???

ÉS mit kell bejelölni? cs.mő gondozási díjat, GYED-et vagy a GYEST? Mivel mind a hármat igényeltem és kaptam, mindhármat jelöljem be?

A folyósítás időtartalmát is kérdezik...hát arra már nagyon nem emlékszem...számoljak vissza???


Bocsi, de inkább kérdezek, mint visszaküldje az OEP...


Köszi ha segítetek!


2016. okt. 27. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő de szerintem a kérdés a jelenlegi helyzetre irányul.Ha most épp gyest kapsz az egyik gyerek után akkor azt írod és,hogy folyósítás kezdete,dátum.

Ha kapsz valamit a másik gyerekre is akkor beírod alá vagy fölé ha nem fér ki egymás után.

2016. okt. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

huuu...lehet, hogy igazad van!

Hogy erre miért nem gondoltam???

Anya agyam van.... :P

Köszi! Sokat segítettél!

2016. okt. 27. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom minden gyereket le kell irni akikre kapsz valamilyen ellátast.

Nekem se volt eleg hely. Be kellett passzorozni hogy erre ezt arra azt.

Annyi eszük sincs normális nagy helyet csinaljanak. A lányom neve se fert ki az is olyan rövid kis semmit.mondo hely volt.

:)

2016. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!