Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Miből számolják most a CSED-t,...

Miből számolják most a CSED-t, GYED-et?

Figyelt kérdés
2014. júniusában szültem, most még GYES-en vagyok itthon. Kiderült, hogy terhes vagyok. Az állásom megvan, közszférában dolgozom. Mikor még én szültem tgyás volt, ez miben változott? Miből számolják most ennek az összegét? Úgy járnék jobban, ha most papíron visszamennék dolgozni, kivenném a szabikat aztán rögtön táppénzre mennék? (Persze így egy napot sem lennék a munkahelyemen) 2017. július végén szülnék.
2016. dec. 13. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:

A CSED ugyanaz, mint a tgyás. Csak a neve változott.


Mindegy, mert van kedvezményszabály, így kiszámolják az előző ellátásod alapján, és a jelenlegi szerződés szerinti béred alapján, és amelyik a kedvezőbb, azt fogod kapni.Úgyhogy nyugodtan menj táppénzre. Ezt kaphatod a gyes mellett is.

2016. dec. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!