Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mi alapján számolják a gyedet...

Mi alapján számolják a gyedet a 2. gyerkőcre?

Figyelt kérdés

Gyeden vagyok még. Szeretnénk még egy gyereket. A pici gyes idő alatt szuletetne.


Gyed ideje alatt a cég ahonnan eljöttem megszünt,ki is léptettek kifizettek mindent. A gyedet oep utálta,erre nem volt befolyással.

Max gyedet kapok.


Most gyed extrával dolgozom minimál bért kapok.


Ha terhes lennék mi alapján számolják a gyedet? Az új munka v nézik a korábbit is?


2016. dec. 16. 06:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak az új munkahelyen elért jövedelmed veszik majd alapul. A kedvezményszabály rád nem vonatkozik, mivel az első munkahelyeden nem áll fent biztosított jogviszony.
2016. dec. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, csak az új munkahelyeden elért jövedelmet veszik majd az ellátások alapjának.
2016. dec. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem,köszi.


Nem voltam ezzel tisztában mert vji azt mondta ha,az uj helyen nincs meg annyi idő akkor nézik az előzőt is

2016. dec. 16. 12:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen nincs. Ha nincs meg 180 bérezett napod, akkor 120 bérezett napot vesznek figyelembe, ha 120 bérezett nap sincs, akkor 30 napi tényleges bér, gondolom az lesz.
2016. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!