Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Először voltam gyermekkel...

Először voltam gyermekkel táppénzen, azt mikor fizetik ki? azt mondták, az oep kuldi nincs teendőm, automatikus. A munkáltato nem tb kifizetőhely

Figyelt kérdés

Csak mert nov kozepén voltam gyàp-on, és még semmi.

Olyan durva hogy ezt megtehetik, bezzeg ha tartozik az ember akárhova, már rögtön kamat, büntetés..


Es amugy a sima tappenz is igy működik?


2017. jan. 14. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Minimum 30 nap az atfutasi idő. Igen, a sima tappen is így működik
2017. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a maximum a soha?
2017. jan. 14. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a munkáltatónak leadtad a táppénzes papírt és remélhetőleg a munkáltatód sem ült heteket a papíron, mielőtt továbbította OEP felé.

Nekem a munkáltatóm kifizető hely volt ugyan, de a táppénzes papíron kívül GYÁP esetén le kellett adnom egy nyilatkozatot, hogy a gyerek legutolsó születésnapja óta én és a férjem hány nap GYÁP-ot vettünk igénybe (merthogy gyerekenként maximalizálva van egy évben)...nem tudom, hogy ez nem kifizető hely esetén kell-e.

2017. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha november közepén voltál tappenzen, akkor azt december elején adhattak le legkorábban az OEP felé. Ma január 14 van, esélyes hogy még talan a 30 napon belül van. Ha aggódsz, fel is lehet hívni őket
2017. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már szerintem illett volna megkapnod. Hívd fel az oep-et.
2017. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!