Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyet-en lévő anyukák, mennyi...

Gyet-en lévő anyukák, mennyi az összes bevételetek és hány gyermeketek van?

Figyelt kérdés
Jól kijöttök, dolgozol a Gyet mellett? Harmadik babát várjuk és tervezgetünk, osztunk, szorzunk :-)
2017. jan. 24. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Nekünk kettő van még. Szeretnénk harmadikat,úgy tudom az ő 3éves korától lehet majd gyetet kérni. Mire oda jutunk,az 4-5év,de 3 minimum (nem tudok róla még hogy terhes lennék).

Ha azt kérnék,nem dolgoznék mellette. Szóval a csp lenne,kb 48 ezer,a gyet 25. Párom addigra fog keresni br 350-et ,ha nem 400-at (most 315,és nemsoká emelés lesz még). Ez nettóba lesz 250-270 kb,adókedvezménnyel nettó 310 kb. Plusz a cafetéria,téli lakáskészenlét,oktatás ha van,mozgó bér. 360-380 között kapnánk meg kb. Ebből nekünk lesz majd lakáshitel,most még albérlet,mellé az autót fizetjük ki másfél év alatt amit most vettünk használtan. De ki fogunk jönni belőle.

Itt nem nagyon van 4-6órás munka. Ha lesz,fogok menni biztosan. Otthon ülni unalmas annyit nekem,ha mind oviba és suliba van,de nagy vszinüséggel én 8órába megyek majd,mégha 150nm-es házat vennénk,akkor is unatkoznék reggeltől estig,mire párom hazaér a gyerekekkel.

Ami tuti lehetne meló nekem,az kb 50 60ezer ft os közfoglalkoztaés,irodában,protekcióval. Több műszakot nem vállalok.

2017. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Bocsánat,hülyeséget írtam. Nettó adóval is úgy 350,szóval 400körül lenne a bevétel addigra kb. És párom lesz gyeden is a kettessrl lassan,meg a hármassal is majd,az plusz 100 valamennyi,nem tudom mennyo az idei max gyed nettója
2017. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 gyerek van és 6 hónapja vagyok gyeten,nem dolgozok mellette. 535000 a havi bevételünk,hitelünk nincs.
2017. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, ha az apa egymaga meghozza a félmilliót, akkor otthon lehet maradni gyeten. Ennél kevesebb pénzből nehéz normálisan megélni 3 gyerek mellett úgy, hogy ne csak a gyerekekre költsön az ember. Főleg, ha hitel is van.

Nekem is 3 gyerekem van, én dolgozok, igaz heti 25 órát. Kettőnknek van kb. félmillió a bevétele.

2017. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!