Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kitennétek a facebookra a...

Ti kitennétek a facebookra a gyermeketek meztelen fotóját?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyet látok.

Ha igen miért, ha nem miért nem?


2017. jan. 17. 00:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Se meztelent, se félmeztelent nem raknék ki soha se fiurol se lanyrol. Csaladi fenykepalbumba mehet, de masra nem tarzozik.
2017. jan. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem! Mondjuk mi nem is fotózzuk meztelenül a gyerekeinket!

Egyébként sosem fogom megérteni azt amikor pl elviszik szerencsétlen babákat fotózásra és ott sincs rajtuk semmi! Miért??? Bezzeg ha valaki mondjuk a 16 éves lányáról rakna fel meztelen képeket egyből balhé lenne belőle! Kérdem én miben más? Mert a baba nem tud tiltakozni?

2017. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem! Akár kisfiam lenne, akár kislányom, semmi köze egy idegennek ahhoz, hogy mi van a lába között. Vannak, akik mondogatják, hogy milyen aranyos. Az arcocskája a lényeg. Az is van olyan "aranyos" anélkül, hogy a titkos részeket mutatnánk. :)
2017. jan. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
És nem is készíttetnék meztelen képet a gyerekemről.
2017. jan. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán semmilyen képet nem teszek ki a gyerekemről a facebookra, mert én sem örülnék, ha nyilvánosak lennének a gyerekkori képeim. A meztelen képeket különösen nem tudom megérteni. Megalázó, felesleges, és belegondolni is rossz, hogy ebben a beteg világban ki mire használhatja azokat a meztelen gyerek fotókat, amiket a szülők feltöltenek.
2017. jan. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Rengeteg a buta ember. Iskolazatlan, 8 altalanos, csak meg kell nezni itt is nehany kerdest, sut az ostobasag nemelyik kerdezorol, eleg csak tegnapi napot nezni.


Na, ezek azok az eszlenyek, akik kiraknak ilyen kepeket. Bar az ismeroseim kozott nincsenek ilyenek, ugyhogy en nem latok ilyet szerencsere.


Kerdesedre a valasz, nem nem rakok ki meztelen kepet a gyerekemroo az internetre, sot semmit. Az mas kerdes, hogy eleve nem us csibalok meztelen fotot a gyerekemrol. Ha " csak" a gepen van, ugyis vissza lehet vele elni ...

2017. jan. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

6.-nak: Hidd el, hogy főiskolát vagy egyetemet végzettek között is akad szép számmal ilyen buta ember.


Én sem tennék ki, egyébként meg nem is csináltatnék. Ha valakinek van ilyen fotója a gyermekéről, akkor sem nagyközönségre tartozik, akár fiú, akár lány.

2017. jan. 17. 01:06
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos én is látok hasonlókat pedagógus végzettségű emberektől is. Hogy mire jó, nem tudom. (3 és 4 is én voltam.)
2017. jan. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Se meztelent, se ruhasat, de meg egy csak az arcot mutato kepet sem, soha, semmilyen internetes feluletre. Aki kozeli barat/rokon, az lathatja, amikor a skype-on, kameraval beszelgetunk. Kollegaim idonkent eloben - kb evente egyszer, a gyereknapon - latjak, annyi eleg nekik. Minden mas "ismeros" lathatja eloben, ha esetleg tenyleg jo ismeros. Mindenki masnak tiltott, ne nezegesse senki a gyerekeimet, ezert SEMMILYEN kepet nem toltok fel a netre a gyerekeimrol.
2017. jan. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2017. jan. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!