Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Főállású anyukák! Mekkorák a...

Főállású anyukák! Mekkorák a gyerekek? Dolgoztok mellette?

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Ha nem dolgoznék mitől lennék főállású? :-)

4,5 és 7 éves lányok, napi 8,5 óra munka mellette.

2017. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Már bocsánat,hogy bele szólok az első válaszba,de a főállásút szerintem úgy értette a kérdező hogy főállású anya, tehát minimum 3 gyermekes, és a legkisebb 8 éves koráig otthon maradhat gyet-en.(gyermeknevelési támogatás). Emellett pedig lehet dolgozni,azt nem tudom korlátlan ideig-e, mert nem csak 2 gyermekem van.

De kettő háromgyermekes barátnőm is van, ők a legkisebb hároméves korától terveznek visszamenni dolgozni.

2017. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Első válaszoló! Sosem hallottad még a főállású anya kifejezést? Azt jelenti, hogy az a Főállása, hogy anyuka. Ez legalább 3 gyermek esetén lehetséges, GYET-et lehet ez idő alatt igényelni (a GYES-sel megegyező összeg), és csak részmunkaidőben lehet dolgozni mellette.
2017. febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
A legkisebb 4 eves koraban mentem vissza, egy csaladi napkozibe. Nyolc oras volt, igy a foallasu anya juttatast lemondtam.
2017. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
7;6;3 évesek a gyerekeim. A legkisebb 22 hónapos korában mentem vissza dolgozni, heti 25 órában.
2017. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, úgy értettem ahogy a 2. válaszoló (is) írta. 3 gyerkőc van, a legkisebb lassan 3 éves. Nem tudom mi legyen. A nyári szünetet pl. hogy oldjátok meg? Még kicsi a legnagyobb is ahhoz, hogy a két kisebbel legyen. Meg nem is szabályos.
2017. febr. 16. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!