Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Akinek nem kifizetőhely a...

Akinek nem kifizetőhely a munkahelye az hányadikán szokott CSED-et kapni?

Figyelt kérdés
December végén szültem, ma kaptam először. Szerintetek melyik időszakra kaptam?
2017. márc. 6. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg az egész eddigi lezárt hónapokat meg kellett kapnod. Decemberi tört hónapot (onnan hogy megszületett a baba, feltéve, hogy a szülés napjától igényelted és nem korábban), január és február.
2017. márc. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy a februárt még valamiért nem kaptam meg? Igazából sokkal több pénzre számítottam, több, mint a duplájára. Határozatot még nem kaptam. Nektek mikor érkezett meg?
2017. márc. 6. 12:17
 3/4 A kérdező kommentje:
A szülés napjától igényeltem.
2017. márc. 6. 12:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha olyan sokkal kevesebb, akkor lehet hogy a február kimaradt, de ogazság szerint illett vilnaár benne lennie.

Mennyi volt a fizetésed, és mennyit utaltak most? Családi adókedvezményt kértél?

2017. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!