Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A kerdesem az lenne, hogy mi...

A kerdesem az lenne, hogy mi a teendo hogy az oep kikerje a munkaltatotol a tappenzes papirt es a munkaltatoi igazolast?

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nekik kell kikérni, hanem a munkáltatónak kell beküldeni. Lehet, hogy jobban jársz, ha elkéred a munkáltatótól és teviszed be az EP-hoz.
2017. márc. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A munkaltato nem tovabbitja .. ma is telefonaltam, a valasz az volt ,hogy nincs bent a konyvelo..
2017. márc. 9. 12:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Kaptál már táppénzt vagy még az elsőt sem kaptad meg, mert a táppénz megállapításához szükséges adatokat sem továbbította az OEPnek?

Egyébként ilyen esetben egyből az OEPnek kell leadni az igényt (ha első mellékelhetsz egy levelet is hozzá, hogy a munkáltatód nem hajlandó együttműködni, ezért kéred az ő közreműködésüket), és akkor ők hivatalból eljárnak. Ha még a tp összegéről sincs meg a határozatot kicsit hosszadalmasabb lesz, de utána már gördülékenyen fog menni a dolog, ha nekik postázod a tp papírodat.

2017. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg az elsot se kaptam meg , koszonom a valaszt :)
2017. márc. 9. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Nalam is ez volt! Írtam az oepnek egy levelet, hogy kérem őket hivatalból bekerni a munkaltatomtol a szükséges igazolásokat. Kicsit macerás volt vegigzongorazni a tp, csed, majd gyed-nel is. De utana mar valoban ment minden!

Miutan a munkáltató bekuldte a tp megallapitashoz szükséges papirt, utana én is az oepnek postaztam a tappenzes papirt.

2017. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!