Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Milyen támogatásra vagyok...

Milyen támogatásra vagyok jogosult a helyzetembe? (Egyszeri/havi támogatás)

Figyelt kérdés
Májusban lesz 1 éve, hogy dolgozom (kb 4 helyen). 2016 októberében érettségiztem, azelőtt nappali tagozatos iskolás voltam. A jelenlegi munkahelyemen még csak 1 hónapja vagyok (úgyhogy még 2 hónapot várnom kell a nagy bejelentéssel a melóhelyemen, ha nem akarom, hogy kirúgjanak). Ebben az esetben milyen juttatásokra vagyok jogosult?

2017. ápr. 3. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előző munkahelyeiden folyamatos munkaviszonyod volt,vagy csak alkalmi munkák voltak?Mennyi idős a terhességed?
2017. ápr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindegyik folyamatos volt eddig, 7 hetes terhes vagyok
2017. ápr. 3. 10:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp jogosult leszel CSED-re. Kérdés hogy mennyit keresel. Ha 255 ezernél többet, akkor érdemes nem elmenni táppénzre amíg össze nem jön 120 nap munkában töltött idő. Mondjuk amúgy is elég fura lenne hogy letelik a próbaidő, másnaptól meg otthon vagy táppénzen a gyerek 3 éves koráig :p.
2017. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem történik hiba a számításban,akkor jogosult leszel csedre,gyedre.
2017. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ismerősöm azt mondta hogy ők nem kaptak gyedet mert a 365 napja nem 1 munkahelyen volt.
2017. ápr. 3. 14:02
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Mennyi megszakítás volt a munkahelyek köztt?Mert ha folyamatos volt,az az nem telt el 1 hónap szünet két munkahely között,akkor jár a csed.De ha több mint egy hónap telt el,akkor a számláló előről indul.
2017. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Azért nyugtass meg, a hasad mellé gerincet is fogsz majd növeszteni? Ráadásul simán beperelhetnek, ha kiderül hogy a próbaidő alatt is tudtál a terhességről és nem mondtad el, teljesen jogosan...gondolom te is ennyi őszinteséget vársz majd el a munkáltatódtól, mint amennyit te adsz neki?
2017. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jézusom, a bejelentéssel kell 2 hónapot várnom attól én még dolgozni fogok. Különben is ez az én döntésem szerintem hogy mit csinálok... miért perelhetne be? Hogy tudná ő bizonyítani, hogy tudtam erről? Én csak azt mondtam h 2 hónap alatt még semmijen szinten nem derűlhet ki. Húzom ameddig lehet.
2017. ápr. 4. 10:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell 365 nap egy munkáltatónál.
2017. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!