Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mikortol lehet visszamenni...

Mikortol lehet visszamenni dolgozni szules utan?

Figyelt kérdés
Es a szoptatas akkor hogy alakul?Tapszeres lesz a baba?Es hogy apad el a tej?Apa maradhat otthon?Mennyi ido mulva maradhat apa otthon a csed lejarta utan rogton?
2017. ápr. 25. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
15%

Ha nem akarsz szoptatni, és az apa lesz otthon GYES-en a kicsivel, gondolom, bármikor, ha jól vagy.

De biztos ennyire vissza akarsz menni már rögtön? Nem tudom, hogy lehet visszacsinálni, ha utólag mégis vele maradnál.

2017. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
a gyerek fél éves kora után maradhat vele az apja otthon.
2017. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
A születésétől számított 169.naptól,ez 5,5hónap. Akkortól. Előtte anya kaphat csedet csak. Ha ez a terv,szerintem kár elkezdeni szoptatni. Nekem lassan 7 hónapos,de nem mennék vissza. Második baba. A harmadik mellől se fogok. Mindkettő meglévö szokott mamánál lenni. A pici még csak egy éjjelt,a nagy van hogy egy hetet is (4,5éves).
2017. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fél éves kor után maradhat otthon az apa, hanem akár az első naptól, csak fél éves korig nem jogosult a gyesen kívül már ellátásra...


kérdező, két hét szülési szabadságot kötelező igénybe venni, az Mt alapján. ÉS szoptató anyának munkaidő-kedvezmény jár.

2017. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!