Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Unicredites folyószámlahitel...

Unicredites folyószámlahitel akinek volt hogyan alakult gyed, gyes alatt?

Figyelt kérdés
Visszavették vagy megszűntették? Mikor volt felülvizsgálat, havonta, vagy évente?
2017. máj. 27. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Akapban ugye nem adható gyedre, gyesre, DE pl ha a munkahelyed utalja úgy tűnhet mintha munkabér lenne, így mikor nézik a rendszeres jóváírásokat akkor ez nem tűnik ki. Nekem pl a munkahely kifizetőhely ők utalnak és a közleményben munkabérként van feltűntetve nincs odaírva hogy a gyedem. Tehát alapesetben ha én nem mondom hogy gyeden vagyok ők nem fogják tudni. A keretösszeget természetesen odaigazítják az összeghez. Ha az Oep utak akkor ugye más a helyzet. Ott látszik hogy az gyed. Egyébként ha munkaviszony áll a gyed mögött nem passzívan kapod nem szoktak belekötni. Évente van felülvizsgálat.
2017. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tavaly január óta gyeden vagyok, nem történt semmi azóta. Szeptembertől viszont gyesen vagyok, akkor biztos meg fogják szüntetni? Vagy majd januárban lesz csak felülvizsgálat ès addig marad?

Ha addigra már papiron visszamegyek dolgozni de táppénzen leszek akkor maradhat ha amúgy az összeg megvan?


Köszönöm

2017. máj. 28. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!