Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Részmunkaidő után is jár a gyed?

Részmunkaidő után is jár a gyed?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves lányom, most sajnos csak gyesre vagyok jogosult, nem volt meg az egy év munkaviszonyom, viszont lassan szeretnék visszamenni 4 órába, egyelőre csak ennyi megoldható. Viszont ha a lányom elkezdi az ovit próbálkozni szeretnénk a kistesóval. Akkor milyen ellátásra leszek jogosult?
2017. máj. 25. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Igen, de mivel fizetni is csak 4 órára fognak, nagyon kevés lesz.
2017. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, akkor is jogosult vagy. Az összege meg attól függ mennyire vagy bejelentve. Pusztán a 4 óra miatt nem felltétlenül lesz nagyon kevés. Én volt hogy 4 óában többet kerestem mint a 8 órás minimálbér.
2017. máj. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek :) nekem az a fontos, hogy jogosult legyek rá, a fizetésem nem lenne olyan rossz, bár tény, hogy nem annyi,mint 8 órában
2017. máj. 26. 13:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy meg kell lenni a 365 biztosított napnak és a csed igényléskor v. szüléskor is biztosítva kell lenni.
2017. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!