Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed extrát, hogy igényelhetjü...

Gyed extrát, hogy igényelhetjük meg, illetve a munkahely?

Figyelt kérdés
Apa venné igénybe.A párom munkahelyet váltott,az előző munkahelyen épp kérni akartuk de jött a jobb lehetőség. A lényeg hogy azt kaptuk válaszul a könyvelőt megkérdezik,de nézek utána.....Néztem a neten, kérdeztem a kormány ablakot.... eredmény semmi. Valaki tudna segíteni?

2017. jún. 1. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Apukád sehogy nem veheti igénybe.
2017. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pont úgy ahogy az első írta! vagy te vagy a párod és ennyi a választási lehetőség
2017. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy semmit nem találtál és a kormányablakba se tudtak segíteni? Egyáltalán el tudtad mondani értelmesen mit szeretnél? Mert semmi különös bincs benne, kitöltitek a gyed igénylőt és férjed leadja a munkahelyén. Ennyi.
2017. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A gyerek apjára gondoltam.
2017. jún. 5. 14:06
 5/11 A kérdező kommentje:

még személyesen is voltam be 3 x. azt mondták a kormányablaknál nem ők intézik hanem a munkahely, kérdeztem innen nem kell semmi papír vagy valami. válasz semmi nem kell tőlük.

Köszi a választ utolsó nem te voltál a legkedvesebb de a leghasznosabb.

2017. jún. 5. 14:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocsi ha bem voltam kedves, csak nem értettem mi az elakadás oka.

De akkor végül is nem semmi amit a kormányablakban mondtak, hanem az, hogy a munkahely intézi. Így is van, ott kell leadni az igénylőt, a többit ők intézik.

2017. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A kormány ablak nem ad igénylőt elküldtek azzal hogy a könyvelőnek tudnia kell. Nekem adtak lemondó nyilatkozatot, amit viszont nekik kell leadnom,esetleg utána adnak valami amit oda kell adni a munkahelynek?
2017. jún. 7. 09:38
 8/11 A kérdező kommentje:
Esetleg ha letölteném én a gyedet igénylő nyomtatványt, az úgy talán még működhetne.
2017. jún. 7. 09:41
 9/11 A kérdező kommentje:
Felhívtam az oepet csak azért írom le hogy ha valaki hasonló helyzetbe lesz és idetéved lássa. nekünk az oepbe kell elintézni az igénylést mert a cég kicsi így nem kifizető hely. ad a munkahely egy foglalkoztatói igazolást és azzal, meg pár irattal bemegyünk.
2017. jún. 7. 10:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen csak lusta a munkahely. Az enyém se kifizetőhely, mégis oda kellett bevinnem, és ők intézték, és az esetek többségében így is van, nagyon ritka ez, hogy így hárít a munkahely. Na mindegy.
2017. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!