Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed extrát, hogy igényelhetjü...

Gyed extrát, hogy igényelhetjük meg, illetve a munkahely?

Figyelt kérdés
Apa venné igénybe.A párom munkahelyet váltott,az előző munkahelyen épp kérni akartuk de jött a jobb lehetőség. A lényeg hogy azt kaptuk válaszul a könyvelőt megkérdezik,de nézek utána.....Néztem a neten, kérdeztem a kormány ablakot.... eredmény semmi. Valaki tudna segíteni?

2017. jún. 1. 17:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van, de milyen igazad van. Ahhoz, hogy elintézzék nekünk a GYED igénylést, összeszedtem minden papírt bementünk az OEP be hangsúlyozom az OEP be, és közölték nem ők intézik, hanem a munkahely. Remek. Kicsit idegesen már elmentünk a munkahelyére a páromnak, akit elküldet onnan annyiszor, azzal hogy a könyvelő nem tud erről semmit,de semmit. És láss csodát mikor együtt mentünk felhívta a titkárnő és elmondta a könyvelő neki hogy igen ezt ők intézik, a csaj bocsánatot kért, hogy ő még ilyet nem csinált, honnan tudhatta volna. Az agyam eldobom tényleg vannak ilyen emberek? Két havi Gyed úszott el mert ő nem emelte fel a telefon, csak már mikor én is ott vagyok.
2017. júl. 5. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!