Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Megkaptam az elso havi csedet...

Megkaptam az elso havi csedet de csak munkanapra számoltak nem naptarira?

Figyelt kérdés
22napra kaptam nem 30ra
2017. júl. 11. 13:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Biztos hogy az a CSED? Nem lehet az anyasági meg a CSP valami kombinációja?
2017. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek a pontos megválaszolásához kell, hogy mennyit utaltak először és mennyit utaltak most!! Pontos számadatok hiányában nem lehet értelmezhető választ adni, csak találgatni, hogy ez v. az lehet.
2017. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem 2 teljes hónapot (31+30) és 7 napot utaltak teljes kacifántossággal. Először 42 napra jutót, majd 2 nappal később 25 napra jutót. A 42 naposat is 3 tökéletesen érthetelen bontásban. (a végösszeg stimmel)

Kíváncsi leszek, hogy augusztusban mi lesz.


Lehet, hogy neked is utalják majd a különbözetet.

2017. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Így van ahogy a 12-es írja. Elég kevés az infó. Mert ha te a 4450 Ft-ot megkapod teljesen, akkor sem jó az összeg, ha esetleg 22 napra számolták.

Szóval igen tudni kellene, pontosan melyik naptól vagy cseden, mennyit utaltak már stb.

2017. júl. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!