Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha szülés kiírt időpontja...

Ha szülés kiírt időpontja előtt 3 hónappal veszélyeztett terhességi tp-re kerülök, akkor a CSED-emet a szülés előtti három hónap táppénz miatt csökkentet átlagából számolják majd?

Figyelt kérdés

Sajnos ez történt, holnaptól tp-en vagyok, mert az elmúlt héten 2x is elájultam, újra előjött a kezdeti terhességi álmosság és hányinger, hányás. A hasam keményedik. Úgy érzem minden összejött. A könyvelőnk szabin van, akitől egész pontosan megkérdezhetném. A védőnőmet sem tudom elérni. A gyermekem a legfontosabb, de azért nagyon szerettem volna még dolgozni, mert a párom is műtét miatt negyed éve tp-en van és sajnos nem utolsó szempont az anyagiak...

Életemben nem voltam tp-en, pontosan nem is tudom mennyit kapnék, mint veszélyeztett terhes. Olyan válaszadók kerüljenek, hogy olvassak utána stb.Segítő kész válaszokat szeretnék kapni, ha lehet. Előre is köszönöm!


2017. júl. 31. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ellátás alapja nem lehet másik ellátás.

A számítási időszaknál átlépik a tp időszakát.

2017. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, jól mondja az első. Nyugi! :)
2017. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. aug. 2. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!