Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Lemondtam a gyesrol, jar vmi...

Lemondtam a gyesrol, jar vmi ellatas igy nekem?

Figyelt kérdés
Azert, mert parom megy gyedre munka melett.Terhessegem alatt munkanelkulin voltam, sztetek most is lehet? Vagy mivel meghaladj az egy fore juto jovedelmet parome igy nem jar?

2017. aug. 4. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem jár. Munkanélküli csak néhány hónapig jár, attól függően mennyit és mennyiért dolgoztál előtte. Gyedet gondolom azért a párod kérte hogy több legyen nektek. Javaslom menj dolgozni amint lehet.
2017. aug. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A munkanélküli/ássáskeresési max 90 napig jár (ill amennyit megállapítottak). Ha ezt kihasználtad, akkor nem mehetsz el újból, csak ha lesz megint legalább 360 ledolgozott napod.

Ne feledkezz meg arról, hogy ezután a tb-det magadnak kell fizetned.

2017. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!