Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha 08.20ig voltam táppénzen,...

Ha 08.20ig voltam táppénzen, es onnan CSED-en vagyok, akkor egyben megkapom a táppénzt es a maradek napokra a CSED-ed is következő hónap elején a munkáltatótól?

Figyelt kérdés

Csak mert a táppénzt mindig addig kaptam amíg bevittem a tappenzest szoval nem tárgyhó első napjától az utolsóig, hanem 28 napokra. (nekem máshogy nem lehetett a melóhelyen kérni)

CSED az viszont gondolom hónap elejétől a végéig jar és kifizetik következő hónap elején mindig, vagy nem?



2017. aug. 26. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de a bérszámfejtőtökön múlik. Én így kaptam, ahogy írtad. Mikor kértem a csedhez a terhesállományba vételt rögtön szóltam a bérszámfejtőnek, meg a nyomtatványt is enailben küldtem neki, hogy tudjon haladni. Majd az aláirtad küldtem postán. Nálunk ez mundig így működött. Tpnél is. Amikor megkaptam beszkenbeltem neki majd feladtam postán. Így ha esetleg pl hónap végefelé volt tp zárás tudta számfejteni a havi dolgokkal és hó elején megkaptam mintha fizu lenne. Neki is jobb volt mert előre tudta intézni a dolgokat, nekem meg gyorsan jött a pénz.
2017. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2017. aug. 27. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!