Tapasztalt GYESEN lévők!?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek. Kislányommal szept 5 ig voltam gyeden. Beadtam időben a papírokat a gyes igényléséhez. Kaptam is határozatot hogy szept. 6.tól jogosult vagyok a gyesre. De nem kaptam semmit meg ebben a hónapban. Mennyi az átfutása ennek? Hova tudok fordulni?
2017. okt. 9. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Októberben kapod a szeptemberit!

Van valami újdonság ebben??

2017. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ma vagy holnao
2017. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pontosan mikor igényelted? 30 naptári napjuk van az utalásig. Ha ez már letelt, akkor akkor amelyik nyugdíj igazgatósághoz tartoztok, ott tudsz érdeklődni, mert hozzájuk kerültek a családtámogatások.
2017. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es, igen októberben kapja a szeptemberit. Szept. 6-tól jogosult, ergo 24 napra kell gyest kapnia ebben a hónapban. Kérdező aggodalma jogos, hiszen a szeptemberi ellátásokat már kiutalták, de van hóközi kifizetés is. Ezérz kérdeztem, pontosan mikor igényelte, mert ha szept. 12-én adta be a papírokat, akkor van pár napjuk kiutalni.
2017. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Augusztus 23. án kaptam meg a határozatot hogy jogosult vagyok a gyesre. Az utcában már megkapták azért nem értem. Kedves 1es nagyon kedves.
2017. okt. 9. 21:02
 6/9 A kérdező kommentje:
És bocsánat az kimaradt hogy postán kértem.
2017. okt. 9. 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy mikor kaptad meg a határozatot, hanem hogy a papírokat mikor adtad be!
2017. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs, most esett le. Ha augusztusban igényelted, akkor meg kell kapnod. Elvileg a családi pótlékkal együtt kellett volna kapnod, ha azt is postán igényelted és az már megjött. A csp-t megkaptad?
2017. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem kaptam meg. Ma felhívtam az ügyfélszolgálatot és azt mondták nem látják ők sem hogy kiutalták volna a pénzt. "Hát ezt ők nem is értik". Azt mondták legyek türelemmel majd megkapom. Nagyon jól ki van ez találva. A 2 éves fiamnak is azt mondom majd a boltba hogy legyen türelemmel? Idióta ez az ország!
2017. okt. 10. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!