Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha teherbe esem akkor kirúghat...

Ha teherbe esem akkor kirúghatnak?

Figyelt kérdés
A szitu a következő röviden.tervezünk babát hamarosan és én ezt jeleztem is a főnökömnek.teljesen rendben volt minden azt mondta hogy oké.na most ha terhes leszek akkor ha mégsem tetszene neki akkor kirúghat?
2017. nov. 19. 17:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Barátod?rokonod h tudnia kellene róla?:/
2017. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.nem értem a kérdésed!férjnél vagyok
2017. nov. 19. 21:05
 13/15 anonim ***** válasza:
a főnöködet kérdeztem h a barátod v rokonod h tudnia kellene arról h tervezitek a babát? az ilyet nem szoktuk csak úgy szétkürtölni
2017. nov. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem nem rokonom és nem is barátom.azért szóltam mert ahol dolgozom ketten vagyunk takarítónők egy pékségben.ha én elmegyek kell helyettem valaki.én így tartottam fer dolognak hogy tudja,nem akartam vele kicseszni.meg a csokot is megigényeltük ahol neki egy papírt alá kellett írni.
2017. nov. 20. 08:22
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező,utolsó nem hiszem,hogy bàntásból írja,csak sok az olyan sztori,hogy kirúgnak,ha kiderül,hogy babàt vàrsz.Velem is így történt,csak tőlem a vetélésem utàn szabadultak meg.
2017. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!