Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Szakacskent szerintetek mikor...

Szakacskent szerintetek mikor menyek el babaszabira?

Figyelt kérdés
Napi7 orat dolgozok,nem igazan faraszto de egesznap talpon vagyok sot a nehez dolgokat is cipelem.ti mikor mentetek el,vajon a doki ki irna 2-3honaptol?

2017. nov. 29. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Menjek. Igy irjak.

Én nővérként teljesen a végéig dolgoztam. Miért vagy keresőképtelen?

2017. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Van ott több hiba is.

Nincs olyan, hogy babaszabi. Szülési szabadságra a szülés várható napja előtt 28 nappal mehetsz.

Nyilván táppénzre gondoltál. Arra pedig akkor, ha az egészségi állapotod indokolja, pl.: fenyegető vetélés.

2017. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Kérdezz rá a dokidnál, a legtöbben simán kiirnak.
2017. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Tipukusan mindenbe bele kell kötni, ugye?

Nem mindenki van arra kényszerülve hogy végig dolgozza a 9 hónapot, ha így van, akkor meg miért ne mehetne el tp-re csak mert keresőképes (azaz nem veszélyezteti a gyerekét a munkával).


A háziorvosok nagy részével meg lehet ezt beszélni, hogy elfáradtál, hajtós a melód, pihennél és készülnél a baba érkezésére. Ki fog írni, nem kérdőjelezik meg hogy így van e vagy sem, kéred.

2017. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze utolsó, mert itt mindenki tökéletes, aki munkahelyről megy szülni. Engem is lepontoztak pedig tetszik vagy sem igy van, engem is folyamatosan ki akartak irni, hiába dolgoztam a 37. hétig. Mégsem zavar ha valaki táppénzre megy ok nélkül és kiirják (mert nyugodjatok meg kiirják simán). Lehet lepontozni ha élvezetet okoz. Aki meg nem dolgozott vendéglatasban, irodai munka mellől meg főleg ne károgjon itt. Kerdező, nyugodtan mondd meg a dokidnak, hogy ez a helyzet, szerintem gond nélkül vagy ő táppènzre vesz, vagy ir javaslatot amivel a háziorvos ir ki.
2017. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen válaszaitokat:-) remèlem helyesen le irtam:-)
2017. nov. 29. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ezt sem sikerült. Leírtam.
2017. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!