Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Januar 3 lesz meg az 1 eves...

Januar 3 lesz meg az 1 eves munkaviszonyom 1 honapos terhes vagyok. Meddig dolgozzak hogy legyen normalis gyedem?

Figyelt kérdés
Elado vagyok 11 orat vagyok talpon.Meg nem jelentettem be a terhessegem de nem.tetszene nekik a dolog.3. Honapban mondanam el.Szerintetek mikor.menjek Tp-re?

2017. dec. 11. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Mi az, hogy mikor menj? Majd akkor, ha veszélyeztetett terhes leszel. Az, hogy eladó vagy az nem jelent semmit, a munkáltatónak kötelessége olyan munkarendet biztosítani amely megfelelő.

Táppénzre az megy, akinek gond van a terhességével, örülj neki, hogy neked nincs.

2017. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha büdös lenne a munka, nem lenne ennyi munkaviszonya sem! Nektek már lassan minden fáj ezen az oldalon!


Mindenesetre, nem csak akkor írja ki at orvos tp-re, ha úgy ítéli meg hogy veszélyeztetett. Ha a kérdező ugye gondolja, hogy megterhelő ez a mostani munka, és inkább pihenne meg készülne, bármilyen hihetetlen de az orvos egy szó nélkül ki fogja írni. Ha fáj ez nektek ha nem. Komolyan, ez az oldal másról se szól már csak a gyűlölködésről meg az irigységről, gonoszságról!


Kérdező, ma már megvan az egy éved, mindegy a gyed összege szempontjából mikor mész el táppénzre. Nyilván viszont az a legjobb, ha tudsz dolgozni, mivel a fizetésed mégis több mint a táppénz.


Te érzed, látod hogy milyen a munkakör, birod-e, vagy a főnököd ad e könnyített munkát. Ha úgy érzed pihennél, és meglesztek a tp összegével, akkor bármikor abba hagyhatod a munkát. Ne foglalkozz a kötekedőkkel!

2017. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Figyelembe se veszem.a kommentelot jelentem is az oldalon es tiltani fogjak.Bunko Para..zt!!!! NEM KIIRATNI AKAROM MAGAM!FIZIKAI MUNKA TURIBA VAGYOK folyamatosan viszunk ki ruhakat ,vastag kabatot, bor kabatot vagy 20.ram tesznek 11 oraba ugy hogy ezt 3 orankent eljatszuk. + Egy heten 2 x kapunk arut

Sok zsakot kell cipelni dobalni mikor vesszuk at tele teli vastag nehez cuccal alap a 80 zsak ha nem tobb. Megneznem hogy csinalnad meg!Foleg terhesen mikor majd szet szakad a hasam ugy gorcsol feszul!Kedves utolso negy a zold kez!Nagyon rendes vagy !Kosznom Szepen.Addig maradnek mig birom jo lenne legalabb 5 honapos kormig.Utana nem mernem.Ha csak allni kene emelgetni nem akkor jo lenne...es NEM NEM FOGNAK KONNYITENI a munkan.Ez van.

2017. dec. 11. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Igen, van ezen az oldalon 1-2 okoska, akinek viszket az agya, ha nem írhatja ide minden hasonló kérdésre, h ez csalás. Felfogtuk, le lehet nyugodni.


Kérdezô, ált. úgy mûködik, h a nôgyógyász ad egy papírt, amin javasolja a táppénre vételed, ezzel el kell menni a háziorvoshoz, ô fog kiírni. Viszont a gyed szempontjából fontos, h biztosított legyél a szülés napján, szóval ha ne adj isten el akarnak küldeni, alá ne írj semmit, 3 évig védett vagy!

2017. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Akkor én is csaltam,mert kb 8. hetes terhes voltam mikor kiirt az orvos,gyári meló,szalag mellett,festék bűz hasonlók épp letojtam ki mit gondol. Nem tetszett neki,a dokinak sem először,de aztán szorgalmasan irogatta a javaslatot minden hónapban. Sokan el sem tudják képzelni,milyen különbség van az irodában ücsörgés,és pl egy eladói vagy más fizikai munka között. Amikor úgy érzed kérdező hogy megterhelő a munka és félted a babát menj táppénzre nyugodtan.
2017. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Terhesen ne emelj. Könnyített munkát kérj, vagy ha nem tudnak adni akkor 100% bér jár. Ez jobb mint a 70% tappenz!
2017. dec. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!