Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Majd jövőre augusztusba fogok...

Majd jövőre augusztusba fogok szülni. Ês olvastam hogy apuka is mehet gyedre már akkor is kaphat gyedet ha külföldön dolgozik egy kamionos cêgnêl ês havi egy hónapot van itthon? Ha igen mikortól lehet ezt igényelni?

Figyelt kérdés
Sajnos ên nem leszek rá jogosult.
2017. dec. 19. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%

Woow

Most vègeztèl tesztet, orvos mèg nem làtott, èn előbb azon aggódnêk, hogy minden rendben van-e ès hogy van-e tb-m...

Mert ha nincs majd kifizeted szèpen a vizsgàlatokat, szülèst!

2017. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál minden rendben :) és tb-m is van.
2017. dec. 19. 21:18
 13/14 anonim ***** válasza:
14%

Jajj megint ezek az ítélkezések :/ aztán válaszolni meg nem tudnak a feltett kérdésre.


Ha külföldön adózik az ottani szabályokat kell követni ilyen téren, ott lesz jogosult családira is, gyesre, gyedre, adóvisszatérítésre, kedvezményre stb.

Az mindegy, hogy hol végzi a munkát, csak azt kell igazolni, hogy a gyermekkel egy háztartásban él - tehát egy címre legyenek bejelentve, akár itthon, akár külföldön. Azt senki nem fogja megkérdezni, hogy egy hónapban hányszor van azon a címen.


Ja és gratulálok én is hasonló cipőben járok :)

2017. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm válszod :) neked is gratulálok szép baba várást :)
2017. dec. 20. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!