Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamionos feleségek hogyan...

Kamionos feleségek hogyan birjátok mikor a férjetek elmegy akár egy hétre vagy több időre dolgozni? Nem rossz itthon napokig nélküle?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 09:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Tarts szeretőt, a férjed is meglátogatja az útbaeső lányokat. Így könnyebb elviselni a hiányt. ;)
2010. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem itt dolgozik a közelemben a férjem,mégis minden perc rossz nélküle.Minden nap alig várjuk,hogy hazajöjjön.

A kamionozás egy életforma,ebbe bele kell szokni,alkalmazkodni kell hozzá.

A bizalomnak működnie kell akár messze akár közel dolgozik tőlünk a párunk.

Ha valaki meg akarja csalni a másikat,nem kell feltétlenül külföldre kocsikáznia,megteheti a szomszéd utcában is.

Ez az én véleményem.

2010. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap beszélünk telefonon,vagy Skypon. Sokszor egyhónapig is úton van. Hiányzunk egymásnak,de bízunk is egymásban. Nem mindenki csalja meg a párját,ha alkalma van rá!
2010. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Egy hét? Nektek az sok? Apám 2 éves koromtól németországban dolgozik...másfél havonta jön haza és ez mindig így volt...na ez a sok
2010. jún. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első!

Vagy te vagy egy kamionos pasi akit csúnyán helybenhagyott a hűtlen asszonyka,vagy te vagy kamionos feleség,akit ezerrel csal a párja bulgár,albán,román,szlovák,osztrák nőcskékkel.

Máskülönben nem ítélkeznél így.

2010. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem az expárom kamionozott. Előtte évekig elég jóban voltunk, tudtam hogy kb 3-4-5 hetente jön csak haza, belementünk, de nem tartott túl sokáig sajna. Nem is a távollét, inkább az, hogy semmit nem lehetett előre szervezni, mert bármelyik pillanatban hívhatta a főnök, hogy menni kell... Egy erős kapcsolatban, ahol beleszokik vagy belekényszerül az ember, ott működhet. A mi friss kapcsolatunk tán három vagy 4 ilyen távollétet bírt ki, utána vissza alakultunk inkább a szokásos haver-haverina felálláshoz!
2010. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem a megcsalástól félek! Én sosem csalnám meg őt és szerintem ő sem engem tehát bizok benne. Csak rossz hogy én itthon a picikkel ő ott és mégis h oldjátok meg h amikor nincs itt a gyerkőc se hiányolja annyira stb.
2010. jún. 8. 12:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is voltam kamionos feleség. 5 hetente járt haza a férjem, én meg otthon voltam a 2 kicsi gyerekkel. Tökéletesen megbíztam benne, hiszen a családért, értünk vállalta ezt az egészet. Tudtuk hogy nehéz lesz, de nem volt más lehetőségünk a megélhetésre. Gyes, és minimálbér kevés egy négytagú családra. -Ha 100 férfiből, csak egy hűséges, az az én férjem- gondoltam én (naivan). Öröm volt mikor hazajött, hozott a gyerkőcöknek ajándékokat, nagy boldogság, élménybeszámoló napokon keresztül stb. Aztán egyszer mikor a mosógépbe akartam tenni a farmerját (mindig belenézek a zsebekbe, hogy nincs-e benne paprizsebkendő) mit találtam? Egy használt óvszert! Kimagyarázta magát, bár nem hittem el, csak úgy tettem. A gyerekei életére is megesküdött, hogy nem csalt meg! ....Aztán pár évvel később, mikor már nem kamionozott, mégis azért váltam el tőle, mert megcsalt. Akkor most hogy is van ez? Akkor nem csalt meg, állítása szerint, és a konkrét bizonyíték ellenére? Később meg a szemem láttára, egy kolléganőmmel megcsalt?

A kérdésedre válaszolva, én úgy bíztam ki ezt a sok időt, hogy kerestem egy hobbit, ami sok időmet lekötötte plusz még ugye a gyerkőcök. Így nem volt időm unatkozni.

2010. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár én még nem vagyok kamionos-feleség, de:


Amikor mi összejöttünk, párom már kamionozott. Én 17 éves voltam, ő 27. Idén leszünk 6 évesek. Hiányzik sokszor. De annál boldogabb vagyok, ha végre itt van mellettem. Telefonon sokat beszélünk. Bár ő (akár milyen munka van) hétvégére mindig haza tud jönni.

Én nem szeretném, hogy leszálljon, mert neki ez gyerekkori álma volt, hogy ő majd kamionos lesz.

Ő azt mondta, hogy egy szavamba kerül, és nem ül vissza kamionra, inkább elmegy gyárba dolgozni (vagy akárhová), hogy estére mindig hazaérjen hozzám.


De én ezt nem akarom, tudom, hogy rossz lenne neki, hiszen kamionozni mégiscsak egy "kötetlenebb" munkakör. És szereti csinálni. És örülök, hogy azt csinálja ami neki tetszik.


Persze rossz nélküle, de kibirom :)

2010. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Örülök hogy igy állsz hozzá és én is igy teszem tehát sosem mondom neki h rossz de hát csak az főleg esténként mikor nincs velem mindig azt várom mikor hivhatom legalább:)
2010. jún. 8. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!