Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Egy 4 éves kislány...

Anyukák! Egy 4 éves kislány és egy kamionos férj (minden hétvégén itthon van) mellé bemernétek vállalni mégegy gyereket?

Figyelt kérdés
Nagyon anyás a lányom,de ez ugye a helyzetünkből adódik. Mostanában egyre jobban vágyom még egy gyerekre és amikor a lányom azt kérdezi,hogy neki mikor lesz kistesója lelkiismeret furdalasom van,hogy úgymond azért nincs vagy nem lesz mert én Félek,hogy kudarcot vallok "egyedül" két gyerekkel... A Férjem teljesen rám bízza a döntést,mert nekem kell megküzdeni a hétköznapokkal! Ti mit csinálnátok?
2015. febr. 8. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sokan vannak egyedül két gyerekkel a hét nagy részében. Szervezés, napirend kérdése, de ha vágysz rá, meg is oldod, csak akarni kell! :)
2015. febr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Jó neked legalább minden hétvégén találkozol a férjeddel, mi nem vagyunk ilyen szerencsések általában 6-8 hetente látjuk apát három gyermekünk van. Ha nagyon vágysz még egy gyermekre miért ne nem kell félni a kudarctól. Én már megtanultam hogy ilyen szó a szótáramban nem létezik mindennel meg lehet küzdeni csak akarni kell.
2015. febr. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kizárólag a te pszichés és fizikai teherbírásodon múlik. Azt kell átgondolnod, hogy van-e benned annyi energia, hogy két gyerekkel is tudj megfelelő türelemmel bánni.


Ha igen, akkor nem kérdés.

Ha nem és az "egy gyerek+nyugodt anyuka" helyett "két gyerek+állandóan kiboruló anyuka" felállás lesz, akkor átgondolandó.

2015. febr. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltatok. Mind hasznos volt a számomra. 😊 és megerősítettek abban,hogy szeretnék mégegy gyereket!
2015. febr. 8. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!