Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Dolgozhatok ebben az esetben?

Dolgozhatok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A Boschban dolgoztam az Adeccotol. A Bosch felmondott nekem, az Adecco megmaradt, mint kifizeto hely. Kapom a GYED-et. Most lenne lehetosegem kiegesziteni a fizumat es egy nagyon jo baratnommel dolgozhatnek alkalmi munkavallalokent. Heti 4 nap. Felugyelete a babanak megoldott. Apuka vigyazna ra. Kerdesem, hogy kapom e a GYED-et is emellett? Mert en szerintem az Adecco mar nem munkaltato, hanem kifizeto hely. Azt mondtak, hogyha vissza akarok terni, felveteliznem kell tehat ergo munkanelkuli vagyok.

Koszonom a valaszokat.


2018. jan. 7. 09:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hatarozatlan ideju szerzodesem volt. Le kellett adni a munkaruhat, kilepo papirokar etc. En csak azzal nem voltam tisztaban, hogy most az Adecco kifizeto hely v munkaltato.
2018. jan. 7. 15:18
 12/13 anonim ***** válasza:

Gondolom alapban az adeccoval van szerződésed ugye? Ebben az esetben ugyanúgy fennáll a biztosítotti jogviszonyod, hisz nem a Bosch saját alkalmazottja voltál, hanem az adeccon keresztül dolgoztál nekik.

Egyébként ahogy írták most már csak a gyetnél van időbeli megkötés.

2018. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez nem bunkózás, de durva hogy halvány fogalmad sincs ki volt a munkáltatód, alkalmazásban vagy-e még és ki a kifizető...
2018. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!