Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Táppénzes papírt le lehet...

Táppénzes papírt le lehet adni nem munkahelynek? Terhessegi Folyamatos táppénz

Figyelt kérdés
13. kerületi munkahely,de nem adjak le az illetékesnek. Le adhatom én is?Hová mehetek ez ügyben?
2018. jan. 9. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem adják le? Az ő feladatuk. Leadhatod a helyi OEP-nel is, de semmire se jutsz vele, ha a munkáltató nem továbbítja a munkabér adatokat
2018. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az első pár hetet leadta, tehát elvileg az adatok megvannak. Viszont nagyon nagy csúszással, pénzt még nem láttam belőle.

Ezért szeretném én kézbevenni az ügyet.

2018. jan. 9. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Már csak elektronikusan adható le, és sajnos nagyon sok a baj a rendszerrel, nem biztos, hogy a munkahely tehet róla (december második felétől január elejéig be se lehetett adni semmit, mert akkor is javítgatták a rendszert.
2018. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1, béradatot nem ad a munkáltató, azt a nav-tól kéri ki az OEP.
2018. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!