Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 2016-ban szültem a lányomat...

2016-ban szültem a lányomat vele gyeden vagyok. Most várom a fiamat máj. Végére vele tp vagyok. Nem kapom meg a minimálbért. Csak akkor emelnek ha visszamegyek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 17. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Szia. Ha ennyire fuggtok a penztol hogy ejfelkor ilyen kerdest irtal ki, minek kellett bevallalni a masodik gyereket.
2018. febr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fú,de bunkó vagy te.Akkor kérdezek,amikor akarok.
2018. febr. 17. 01:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most nem bért kapsz, hanem táppénzt és gyedet, ezeknek nincs minimuma, mint a munkabérnek, annyit kapsz, amennyire jogosultságot szereztél, még amikor dolgoztál.
2018. febr. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt tp-re mentél volna, kellett volna 1 napra szabin visszamenj. Kérdezz meg egy pénzügyest, szerintem ha most 'visszamész', kiveszed a felgyűlt szabikat és utána TP, akkor már az új béred alapján kell számoljanak.
2018. febr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!