Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Folyósító szerv elérhetősége?

Folyósító szerv elérhetősége?

Figyelt kérdés

A gyedet folyósító hivatalhoz tud valaki telefonszámot, ami nem gép, hanem tudok beszélni illetékessel?

Elvileg ma utalni kellett volna, nem?



2018. máj. 2. 21:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Mielőtt negatív kommenteket kapnék. A munkáltatóm nem adta be és már a múlt hónapban sem utaltak. Ezért érdekelne, hogy van-e fejlemény.
2018. máj. 2. 21:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Honnan utalják neked? Ennyi infó kevés.
2018. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sehonnan. 😃

Nem kifizetohely.

Én együttes kérelmet adtam le a munkáltatónak. Vagyis csed és gyed együttes igénylése. + a kormányablakban is beadtam biztos, ami biztos.

2018. máj. 2. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Határozatot kaptál már róla? Ha igen, azon elvileg rajta van az ügyintéző neve, jó esetben a telefonszáma is. Figyelj arra, hogy sok ilyen jellegű hivatalban a szakosztályokon csak a hét bizonyos napjain van ügyfélfogadás, általában hétfőn és szerdán.

OK, hogy még nem utaltak, de honnan fognak? Nem a munkahelyedről, az rendben van. Akkor a lakóhelyed szerint illetékes kormányhivatalnál kéne érdeklődni, ahonnan majd utalniuk kéne. Viszont elvileg onnan először határozatot kéne kapnod, hogy mit, mikortól és milyen összegben állapítottak meg.

2018. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!